Producenci

oxotrade

producenci

Wszystkie nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów, takich jak Kostbet, Drogbruk, Pozbruk, Libet, Semmelrock, Bruk S.A i Betard, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość w użytkowaniu.

KOST-BET

Firma Kost-Bet to producent wysokiej jakości produktów betonowych, który od wielu lat cieszy się uznaniem wśród klientów.

DROGBRUK

Firma Drogbruk to działająca na rynku od wielu lat i lider na rynku produkcji wyrobów brukowych i betonowych o wysokiej jakości.

POZBRUK

Pozbruk specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości kostki brukowej oraz innych produktów z betonu, które nadają charakteru i estetyki.

LIBET

Libet to firma oferująca wysokiej jakości produkty do aranżacji przestrzeni zewnętrznych. W bogatej ofercie znajduje się np. kostka brukowa.

SEMMELROCK

Semmelrock to doświadczona firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej oraz innych produktów.

BRUK S.A.

Bruk S.A to polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji kostki brukowej, płyt chodnikowych oraz ażurów

BETARD

Firma Betard to lider w produkcji elementów betonowych wykorzystywanych w budownictwie i aranżacji przestrzeni zewnętrznych.

TERAZZO

Firma Terazzo to specjalista w dziedzinie produkcji elementów betonowych, które znajdują zastosowanie w aranżacji przestrzeni.

CERSANIT

Firma Cersanit to lider w produkcji i dystrybucji ceramicznych materiałów wykończeniowych do wnętrz i na zewnątrz budynków.