Impregnaty i czyściki

Impregnaty i czyściki

Oferujemy impregnaty i czyściki do tarasów oraz innych powierzchni zewnętrznych, które skutecznie zabezpieczają przed działaniem czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firm: Hekol, Onduline i Feda

Nasze produkty są dostępne, w zależności od rodzaju materiału powierzchni oraz stopnia jego zużycia. Zapewniamy wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania naszych impregnatów i czyścików, które nie szkodzą dla zdrowia oraz środowiska. Nasza oferta nie kończy się na samych produktach.

Oferujemy również usługę czyszczenia oraz impregnowania powierzchni drewnianych. Nasi doświadczeni specjaliści wykonują pracę profesjonalnie i skrupulatnie, stosując najlepsze dostępne na rynku narzędzia i środki. Przeprowadzamy czyszczenie, a następnie impregnujemy powierzchnię odpowiednim impregnatem.

Dzięki temu Twój taras lub inna powierzchnia zewnętrzna odzyska swój pierwotny wygląd oraz będzie skutecznie chroniona przed czynnikami atmosferycznymi przez długi czas. Jeśli zależy Ci na długiej żywotności i estetyce Twojego tarasu lub innej powierzchni zewnętrznej, skontaktuj się z nami.

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego impregnatu lub czyścika oraz przeprowadzą profesjonalne czyszczenie i impregnację Twojego tarasu lub innej powierzchni zewnętrznej.